Reklama w Linkedin Ads skutecznie wspiera sprzedaż w sektorze B2B i B2C


Kampanie reklamowe w Linkedin Ads to sprawdzony sposób na docieranie do osób które szukają produktów i usług podobnych do oferowanych przez Ciebie. Stale udoskonalając kampanię, optymalizując ją pod cele reklamowe mamy możliwość lepszego rozwoju.

Różne formaty reklamowe

Reklamy inteligentne

Automatyzacja działania


Doświadczenie w branży

Sukcesy z prowadzonych przez nas kampanii

Wzrost efektywności kampanii Google Ads

Dla nowego sklepu internetowego oferującego kosmetyki do pielęgnacji marek premium, podjęliśmy się sprzedażowej kampanii w Google Ads. Kampania już w pierwszym miesiącu była największym źródłem przychodu sklepu (77% przychodów). W drugim miesiącu działania przychód wygenerowany przez kampanię wzrósł o 111%, przy utrzymaniu takiego samego budżetu reklamowego.

Wzrost ilości generowanych leadów o 690%

Dla kancelarii prawnej pozyskujemy kontakty osób zainteresowanych usługami. W ciągu 4 miesięcy zeskalowaliśmy ilość pozyskiwanych leadów 4-krotnie. Cały czas utrzymujemy zakładany CPL, czyli maksymalny koszt leada, zachowując wysoką jakość pozyskiwanych kontaktów.

ROAS 5 000% dla zapytań generycznych

Po lutym 2022 rynek metali szlachetnych stał się bardzo niestabilny, wystąpiły problemy z dostępnością towarów. Naszym zadaniem było generowanie sprzedaży na aktualnie dostępnych produktach, w zależności od popytu i podaży.

3 krotna poprawa efektywności kampanii

Producent posiada dobry, dopracowany produkt, ale wcześniejsze działania w Google Ads były prowadzone w sposób nieskuteczny. Praktycznie dd razu po przejęciu przez nas kampanii Google Ads, sprzedaż wzrosła.

Pobierz cennik i poznaj ofertę


Pobierz cennik

Co otrzymasz w ramach współpracy?

 • Poprowadzimy Cię przez cały proces wdrożenia kampanii, od ustawienia wszystkich narzędzi do analizy po przygotowanie treści reklamowych i materiałów graficznych.
 • Zajmujemy się wdrożeniami reklam w kampanii w tym dobrania odpowiednich narzędzi, pisaniu trafnych nagłówków i opisów reklam oraz grup docelowych.
 • Przeanalizujemy Twoje obecne działania reklamowe i ocenimy jaki kierunek warto przyjąć dla dalszej drogi w celu osiągania zamierzonych celów reklamowych.
 • Wykonamy zestaw grafik reklamowych które dzięki połączeniu z nagłówkami i opisami pozwolą poprawić skuteczność (testy A/B).
 • Dokonamy oceny Twojej strony internetowej w celu wyłapania najsłabszych miejsc oraz zasugerujemy zmiany i poprawki w celu poprawy konwersji (Audyt UX).
 • Dobierzemy najlepsze narzędzia spośród dostępnych w ofercie Linkedin Ads (świadomość marki, wizyty w witrynie, konwersje, generowanie potencjalnych klientów, ...).
 • Stale posiadasz dostęp do panelu reklamowego w celu zapoznania się z wynikami i efektami z kampanii.
 • Dokonamy zmian optymalizacyjnych w kampanii w celu poprawy działań i rozszerzania o nowe elementy w celu dążenia do poprawy efektów i wyników.
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Członek programu partnerskiego Meta

Jako Członek programu Meta Partners stale udoskonalamy naszą wiedzę o szkolenia, pomocy i materiały ze strony Meta (Facebooka), dzięki którym pomagamy naszym Zleceniodawcom osiągać sukces, a także rozwijać i wyróżniać firmę w branży Zleceniodawcy.

Wyślij zapytanie o cennik


  Posłuchaj o możliwościach Facebook i Instagram Ads

  xx sekund

  Lorem ipsum dolor

  „Krótki cytat z filmu…”

  xx sekund

  Lorem ipsum dolor

  „Krótki cytat z filmu…”

  xx sekund

  Lorem ipsum dolor

  „Krótki cytat z filmu…”

  xx sekund

  Lorem ipsum dolor

  „Krótki cytat z filmu…”

  xx sekund

  Lorem ipsum dolor

  „Krótki cytat z filmu…”

  xx sekund

  Lorem ipsum dolor

  „Krótki cytat z filmu…”

  xx sekund

  Lorem ipsum dolor

  „Krótki cytat z filmu…”

  xx sekund

  Lorem ipsum dolor

  „Krótki cytat z filmu…”

  Twoja kampania kreuje Twoją przyszłość

  Wierzymy w kreowanie przyszłości i wpływanie na powodzenie firmy dzieki odpowiednio dobrze rozplanowanej kampanii reklamowej. Stawiamy na wiedzę, innowację i dbałość o szczegóły w tym tworzenie skutecznych materiałów reklamowych.


  Zadzwoń +48 513 910 970
  • Ustalimy cel działania
  • Poznasz plan kampanii

  Sebastian Mroczek | CEO w Angels Advertising

  Kilka słów o mnie


  Z rozbudowaną historią teoretyczną (wątek doktoratu) mimo wszystko jestem praktykiem, na co dzień zajmującym się zespołem który prowadzi kilkadziesiąt kampanii reklamowych w środowiskach Google, Youtube, Facebook, Instagram, Linkedin, TikTok. Moimi zleceniodawcami są zarówno małe firmy jak i duże z kilku milionowymi przychodami. Od 2013 roku mam pod opieką kreatywny zespół w agencji reklamowej Angels Advertising. Jestem pomysłodawcą i właścicielem projektów takich jak Gotowelogo.pl, Sendbean.pl oraz powstającego Smartandfast, który jako jeden z pierwszych oferuje innowacyjny pakiet rozwiązań smart online shop and smart website. Przez ponad 10 lat działań zawodowych współpracowałem w zakresie szeroko pojętej reklamy i budowy wizerunku z takimi markami jak Recman, Belutti, GoWork, Astek, Farmtrac, Auto Mapa, Skoda, Zortrax, RCdesign, Bank BGŻ, Mercedes.

  Firmy, które mi zaufały

  Opinie klientów i ich sukcesy

  Współpracujemy ze sobą ponad rok i na ten moment działania zespołu Pana Sebastiana przerosły moje oczekiwania. Prowadzona kampania Google Ads pozwoliła zwiększyć moje wyniki finansowe, a także widoczność w internecie. Doceniam także fachową pomoc przy optymalizacji mojej strony internetowej. Zgrany zespół, który wie, co robi. Jak najbardziej polecam!

  Piotr Pałacki

  KROPKA W KROPKE

  Przez kilka miesięcy trwania kampanii w Google Ads przy współpracy z agencją Sebastiana udało nam się osiągnąć założone cele kilkuset klientów w sektorze usług. Pełne skupienie zespołu na rezultatach. Relacja oparta na dialogu na każdym etapie współpracy, partnerskie podejście do klienta. Zdecydowanie najlepsza firma zajmująca się reklamą, z jaką do tej pory miałem do czynienia.

  Mateusz Strużyński

  KANCELARIA OXFORD

  Nie sądziłam, że reklamy na Facebooku przyniosą mi jakiekolwiek korzyści. Pan Sebastian dzięki swojej szerokiej wiedzy oraz dużemu zaangażowaniu przekonał mnie do inwestycji, która okazała się być strzałem w dziesiątkę. Partnerska współpraca i świetny kontakt podczas prowadzenia kampanii sprawia, że wciąż odkrywam nowe możliwości marketingu.

  Aneta Wychorska

  U-ZDROWISKO

  Otrzymaliśmy szereg podpowiedzi względem poprawy strony, a całość komunikacji przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze. Chętnie polecimy usługi, chociażby ze względu na indywidualną opiekę i przygotowane dla nas podpowiedzi z zakresu marketingu. Dzisiaj sam marketing to nie tylko reklama w Google Ads, a sporo innych działań, o czym się przekonaliśmy podczas współpracy z Angels Advertising.

  Wojtek Kubasik

  Health and Roll

  Pragnę poinformować, że firma Angels Advertising wykonała dla Business Advisors projekty zgodnie z ustaleniami. Współpraca przebiegała sprawnie i z pełnym wsparciem w zakresie podpowiedzi, pomysłów oraz dostępności praktycznie o każdej porze. Firma wykazała się elastycznością, dopasowując się do naszych potrzeb.

  Marta Mroz-Sipiora

  Businessadvisors

  Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Angels Advertising jako partnera, który aktywnie poznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. Świetne zaplecze techniczne oraz merytoryczne. Zauważalne doświadczenie i wiedza w prowadzeniu kampanii. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

  Paweł Kot

  P.K.PROJECT

  Terminowość, merytoryczność, gotowość do reagowania na szybkie zmiany priorytetów zleceniodawcy, serdeczna komunikacja – to właśnie cechuje zespół Pana Sebastiana. Prowadzą moją kampanię w Google od dłuższego czasu i jestem naprawdę zadowolony z rezultatów. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto chce rozwinąć firmę w internecie.

  Łukasz Piotrowski

  FRANKNEWS

  Polecamy firmę Angels Advertising. Profesjonalne usługi informatyczne, graficzne i marketingowe zawsze dostosowane do potrzeb klienta. Współpraca przebiega bezproblemowo, miła obsługa, na którą można liczyć ze strony pracowników zdecydowanie na plus. Jesteśmy w pełni zadowoleni z realizowanej przez nich strategii w kampanii Google Ads.

  Rafał Gierzyński

  ELSMART

  Najczęściej zadawane pytania

  Jaki typ firm obsługuje?

  Wszystkie firmy nastawione na rozwój. Szukam partnerów, którym zaoferuje doświadczenie oraz czas mój i mojego zespołu. Masz małą firmę i chcesz się rozwijać, czy ogromną produkcję z planem rozbudowy dystrybucji to naturalnie rzecz biorąc jesteś w kręgach mojego zainteresowania.

  Czy można zobaczyć próbkę możliwości?

  Tak. Jestem otwarty na zrealizowanie miesiąca lub kilku (zależnie od działań) w celu przedstawienia co można osiągać w zakresie reklam inteligentnych.

  Jak wygląda początek współpracy?

  Zaczynam od rozmowy, potrwa kilkadziesiąt minut. Przedstawiamy założenia co do budżetu i wynagrodzenia zespołu. Zbieramy informacje na podstawie naszych kilku pytań do Ciebie. Kolejno ruszamy z pracami, już po średnio 3 dniach pierwsze elementy kampanii mamy wdrożone. Podsumowując, szybciej niż myślisz.

  Czy możemy porozmawiać na spotkaniu online?

  Tak. To jest bardzo dobry sposób na poznanie Twoich potrzeb i ustalenie odpowiednich działań. Spotkanie pozwoli na zebranie kluczowych założeń, docelowo finalizując je wyceną współpracy. Jestem dostępny zarówno na Skype, Google Meet. Możliwe są też inne komunikatory.

  Czy przeprowadzam audyty UX stron i sklepów internetowych?

  Tak. W rozliczeniu godzinowym ustalamy czas który jest potrzebny do analizy po czym proces składający się z trzech etapów realizuję w ciągu 10 dni roboczych.

  Jakie platformy wykorzystuje do kampanii reklamowych?

  Głównie operujemy w kampaniach Google Ads, Youtube, Facebook, Instagram, TikTok uzupełniając je działaniami na innych platformach. Dobranie rozwiązań jest zależne od projektu i ustaleń.

  Masz pytania?
  Napisz do mnie


   xx sekund

   Napisz lub zadzwoń do mnie

   Zobacz więcej
   Google
   5/5

   Współpracujemy ze sobą ponad rok i na ten moment działania zespołu Pana Sebastiana przerosły moje oczekiwania.

   Piotr Pałacki

   KROPKA W KROPKE

   Google
   5/5

   Przez kilka miesięcy trwania kampanii w Google Ads przy współpracy z agencją Sebastiana udało nam się osiągnąć założone cele

   Mateusz Strużyński

   KANCELARIA OXFORD

   Google
   5/5

   Nie sądziłam, że reklamy na Facebooku przyniosą mi jakiekolwiek korzyści. Pan Sebastian dzięki swojej szerokiej wiedzy

   Aneta Wychorska

   U-ZDROWISKO