Jak odnaleźć swoich klientów wśród 1 mln użytkowników Instagrama?

Instagram dawniej był aplikacją która służyła wyłącznie udostępnianiu zdjęć. Wraz z rosnącą popularnością pojawiła się możliwość publikowania materiałów wideo. Stąd już tylko krok do filmów reklamowych.

Czytaj więcej

Film produktowy – jak stworzyć dobre video produktu?

Skoro tutaj jesteś, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak film produktowy może podnieść wyniki sprzedaży danego towaru, ewentualnie zamówienia omawianej usługi. Masz rację! Krótkie filmy reklamowe nie tylko zwiększają atrakcyjność firmy.

Czytaj więcej

TikTok w biznesie. Jak stworzyć reklamę na TikToku?

Marketing video szybko zyskuje na popularności. Mówisz: reklama wideo – myślisz: YouTube czy Facebook. Podobnie jak te dwa popularne kanały, również TikTok w biznesie jest efektywnym medium do reklamowania swojej firmy.

Czytaj więcej

Wideo marketing – dlaczego jest skuteczny?

Wideo marketing daje ogromne możliwości Twojej marce czy firmie, aby być o krok przed konkurencją i jeszcze skuteczniej angażować swoich klientów. Jeżeli tutaj jesteś, rozumiesz, jak duże korzyści w biznesie może przynieść wideomarketing.

Czytaj więcej

Wideo reklama na Facebooku. Stwórz ją sam i zwiększ ROI!

Facebook jest najpopularniejszą platformą social media, z której na całym świecie korzysta miesięcznie blisko 3 miliardy użytkowników. Łącznie konto na FB ma ponad 1/3 światowej społeczności.

Czytaj więcej

5 kluczowych zasad wideo reklamy w social mediach

Reklama wideo w social mediach jest skuteczna i angażująca. Film daje Ci ogromne możliwości w obszarze prezentowania swoich produktów oraz usług. Możesz też opowiedzieć historię swojej marki, czy przedstawić firmę od wewnątrz.

Czytaj więcej